2012/08/19

75

Witam pysiaczki, 
Ostatnio trochę zaniedbuje nie tylko swojego bloga ale również wasze. Jest mi z tym źle, a z drugiej strony kiedy przyszły wakacje chęci na prowadzenie tego bloga odeszły na bok. Czas też nie zawsze jest. A tu praca, tam wyjazd. Nie raz jest też tak, że aparat mam przy sobie ale zdjęć nie ma bo coś wypadnie. 
Dziś mam dla was kolejną porcję zdjęć z Włoch. Wróciłam w niedziele o 3 nad ranem. Podróż męcząca jak nigdy, ale te 10 dni pobytu wynagrodziły kilkanaście godzin jazdy. Lucca - małe miasteczko które mieliśmy okazje zwiedzać na rowerach jako jedyne posiada wieże na której rosną drzewa, Vinci - kolejna mała miejscowość w której się urodził Leonardo da Vinci. Tam mieliśmy okazję widzieć jego wszystkie projekty i notatki. Stare miasto jest jest wybudowane na kształt statku co ciekawie wygląda patrząc z góry. San Gimignano - średniowieczne miasto w którym naprawdę można się poczuć jak nie w tych czasach jest przepiękne! Natomiast Piza i wieża w niej jakoś nie bardzo mnie powaliło na kolana. Tłumy ludzi sprawiło, że to miasto było trochę oklepane. Ostatnia wycieczka była pociągiem do nadmorskich miejscowości - nazwy niestety nie pamiętam. Jednak nie wszystko widzieliśmy i nie wszędzie byliśmy czego żałuje.

  bluzka - pull & bear, spodenki - NY, okulary - H&M, koszula, buty - H&M, spodenki - Cubus, okulary - VintageShop6 komentarzy:

 1. Piękne zdjęcia, a wspomnienia pewnie jeszcze piękniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 2. widze, ze wakacje udane ;)
  slodki rozowy rower!!
  xxo

  OdpowiedzUsuń
 3. dziękuję Ci pięknie<3
  Pozdrawiam
  MademoisellePoisson

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne okulary :)) Miłego dnia.

  OdpowiedzUsuń

Zawsze staram się odwiedzać wszystkich, którzy tu zaglądają. Dlatego proszę o nie zostawianie linków do swojego bloga/strony w komentarzu - trafię do Ciebie po profilu blogera/profilu Google.