2012/04/19

55

Kolejny post w sumie o niczym. Ale obiecałam sobie, że będę mniej więcej regularnie tu wchodziła i dodawała nowe posty. Dziś dostałam paczuszkę od sklepu jadwiga. W niej znalazłam maskę Saipan 250ml i maskę z glinki czerwonej 20ml + pakiet próbek. Niestety nie potrafiłam się tym cieszyć. Znowu jest źle ale nie chce, nie mogę tutaj wylać co we mnie siedzi. Nie tym razem. Chociaż nie wiem już co ze sobą zrobić wolę niektóre rzeczy zostawić tylko dla najbliższych. I dziękuje Wam z całego serca że znosicie moje telefony, że pocieszacie, że jesteście ze mną. To wiele dla mnie znaczy. Nie chce aby tym razem On czytał to co ja tu pisze. Nie chce znowu słyszeć, że się nad sobą użalam czy histeryzuje. Nie mam już siły. Wykończyłeś mnie psychicznie.Piosenka dość stara. Może nie dosłownie ale na dzisiejszy dzień odpowiednia.

10 komentarzy:

 1. Jadwiga coraz częściej na blogach!

  Ech Kochana! Nie pocieszam Cię w takim razie, tylko po prostu napiszę, że musisz być dzielna, silna i mam nadzieję, że zły czas szybko Ci minie!

  BUZIAKI!

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak! ;p stwierdziłam, że mojemu blogowi przyda się systematyczność, póki mam na nią czas. :D a uśmiech będzie, może, ale to stare zdjęcia jeszcze ;p
  a co się dzieje? :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Bez względu na to co się dzieje- wszystko się jakoś ułoży. Zobaczysz. :*
  Gdybyś chciała pogadać, albo coś, to pisz śmiało. Czasami z kimś obcym jest łatwiej, bo może spojrzeć na to z boku, bezstronnie. Trzymaj się. :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Ta piosenka mówi wszystko. Na starą miłość najlepsza jest nowa. Wiem co mówię:) Jesteś młodziutka i ładna. Napewno spotkasz tego jedynego. Najważniejsze to myśleć pozytywnie i cieszyć się z życia. Reszta przyjdzie sama:) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Użalasz się i histeryzujesz? Skąd ja to znam? Pewnie z własnego doświadczenia. I też mam na szczęście ludzi, którzy chcą mnie wysłuchać i pocieszyć.

  OdpowiedzUsuń
 6. u mnie z systematycznośc na pewno strasznie kuleje, ale staram się chociaż komentować wasze wpisy, abyście o mnie nie zapomniały ! :) pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 7. :) fajny blog :) wbijaj do mnie jeśli chcesz zapraszam

  OdpowiedzUsuń
 8. Szczerze , nigdy Izy nie słuchałam :) ale dziś jest koncert u nas w Łodzi , właśnie jej.

  OdpowiedzUsuń

Zawsze staram się odwiedzać wszystkich, którzy tu zaglądają. Dlatego proszę o nie zostawianie linków do swojego bloga/strony w komentarzu - trafię do Ciebie po profilu blogera/profilu Google.